Niezdarnie w kuchni? Tak można?

Oj tak…Wszyscy znamy cudowny program kulinarny Nigelli Lawson, która pokazuje nam jak przygotować pyszne, a zarazem pięknie wyglądające potrawy. Zawsze w nieskazitelnym stroju, z nienagannie ułożonymi włosami, w przestronnej i wyposażonej kuchni (nie zapominając o spiżarni, która śni się po nocach wszystkim gospodyniom) zdradza nam sekrety na udany przepis. Ale czy gotowanie tak właśnie wygląda? Czy każdy z nas przygotowuje posiłek w elegancki, pedantyczny i perfekcyjny sposób? Wątpię.

Mnie osobiście wiele razy zdarzało się pomieszać  składniki,  pomylić temperaturę pieczenia, albo biec z prędkością światła do sklepu po produkt, o którym w ferworze gotowania, zapomniałam. A kuchnia podczas moich rewolucyjnych działań wygląda jak istne pobojowisko, ale tak naprawdę w większości przypadków efekt końcowy wcale nie był najgorszy, a czasem, zdumiewająco udany. Dlatego właśnie stworzyłam tę stronę.

By pokazać Wam, że GOTOWAĆ MOŻE KAŻDY i wcale nie jest to takie trudne!

Wyszukam dla Was wszystkie niezawodne przepisy, z których możecie stworzyć coś pysznego. Będę dzielić się z Wami także swoimi porażkami, albo trudnościami z jakimi przyszło mi się zmierzyć.  Udowodnię, że w kuchni jest miejsce dla każdego!…..nawet tych niezdarnych!

    3                       

    (aby powiększyć kliknij w obrazek)

1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>